BOSCH TARCZA TYŁ OPEL SIGNUM VECTRA C SAAB 9-3

Dostępność: dostepny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 130,00 zł 130.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BOSCH
Kod produktu: C74E-92719

Opis

 

NOWA TARCZA HAMULCOWA (TYŁ)

BOSCH 0 986 479 142 / 0986479142

TARCZE SPRZEDAWANE SĄ TYLKO PARAMI !!! CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI

100% ORYGINALNY PRODUKT

    średnica [mm]: 292

    Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 20,1

    Minimalna grubość [mm]: 18

    Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznie

    Średnica piasty koła [mm]: 65,5

    Ilość otworów: 7

    Informacja uzupełniająca: ze śrubami

    Numer użytkowy/handlowy: BD979

      NUMERY OE:

      FIAT 46836490

      OPEL 12762291

      OPEL 9191336

      OPEL 93171778

      SAAB 12762291

      SAAB 9191336

      VAUXHALL 93171778

       

      NUMERY ZAMIENNIKÓW:

      ATE 24012001731

      ATE 24032001731

      ATE 24112001731

      BENDIX 562220 B

      BREMBO 09950510

      BREMBO 09950511

      BREMBO 09950575

      CAR 142.033

      DELPHI BG3886

      FERODO DDF 1289

      FERODO DDF1289-1

      FERODO DDF128C-1

      FTE BS5422

      FTE BS5422B

      GIRLING 6042843

      GIRLING DF 4284

      GRAF DF29682

      JURID 562220J

      LPR O1016V

      MAGNETI MARELLI 353613455640

      MAGNETI MARELLI 360406040100

      METELLI 23-0682

      METELLI 23-0682C

      METELLI 800-682

      MINTEX MDC1675

      NUOVA TECNODELTA HPD033

      PAGID 54184

      PAGID 54184PRO

      PEX 14.0822

      PILENGA V765

      QUINTON HAZELL BDC5422

      QUINTON HAZELL BSF5422

      REMSA 6686.10

      ROADHOUSE 668610

      sbs 1815203650

      TEXTAR 92118400

      TEXTAR 92118403

      TEXTAR 98200118401

      TEXTAR 98200118401PRO

      TRUSTING DF975

      VALEO 186882

      ZIMMERMANN 430.1496.00

      ZIMMERMANN 430.1496.20

       

      ZASTOSOWANIE:

      CHEVROLET

      VECTRA 2.2 (2002-04 » 2004-04), mot. Z 22 SE, 108kW, 147HP, 2198ccm

      VECTRA 2.2 (2005-01 » 2006-07), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      VECTRA 2.8 (2005-11 » 2006-09), mot. Z 28 NET, 188kW, 256HP, 2792ccm

      VECTRA 2.8 (2006-10 » ), mot. Z 28 NET, 184kW, 250HP, 2792ccm

      VECTRA 3.2 (2001-09 » 2004-07), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

      FIAT

      CROMA (194_) 1.9 D Multijet (2005-06 » ), mot. 939 A2.000, 110kW, 150HP, 1910ccm

      CROMA (194_) 1.9 D Multijet (2005-12 » ), mot. 939 A8.000, 100kW, 136HP, 1910ccm

      CROMA (194_) 2.4 D Multijet (2005-06 » ), mot. 939 A3.000, 147kW, 200HP, 2387ccm

      OPEL

      SIGNUM 1.8 (2003-05 » ), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      SIGNUM 1.8 (2005-09 » ), mot. Z 18 XER, 103kW, 140HP, 1796ccm

      SIGNUM 1.9 CDTI (2004-04 » ), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      SIGNUM 1.9 CDTI (2004-04 » ), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      SIGNUM 1.9 CDTI (2005-08 » ), mot. Z 19 DT, 74kW, 100HP, 1910ccm

      SIGNUM 2.0 DTI (2003-05 » ), mot. Y 20 DTH, 74kW, 100HP, 1994ccm

      SIGNUM 2.0 Turbo (2003-05 » ), mot. Z 20 NET, 129kW, 175HP, 1998ccm

      SIGNUM 2.2 direct (2003-05 » ), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      SIGNUM 2.2 DTI (2003-05 » ), mot. Y 22 DTR, 92kW, 125HP, 2171ccm

      SIGNUM 2.2 DTI 16V (2003-05 » 2008-06), mot. Y 22 DTR, 86kW, 117HP, 2172ccm

      SIGNUM 2.8 V6 Turbo (2005-09 » ), mot. Z 28 NEL, 169kW, 230HP, 2792ccm

      SIGNUM 2.8 V6 Turbo (2006-01 » ), mot. Z 28 NET, 184kW, 250HP, 2792ccm

      SIGNUM 3.0 V6 CDTI (2003-05 » ), mot. Y 30 DT, 130kW, 177HP, 2958ccm

      SIGNUM 3.0 V6 CDTI (2005-09 » ), mot. Z 30 DT, 135kW, 184HP, 2959ccm

      SIGNUM 3.2 V6 (2003-05 » ), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

      VECTRA C 1.6 (2006-01 » ), mot. Z 16 XEP, 77kW, 105HP, 1598ccm

      VECTRA C 1.6 16V (2004-06 » ), mot. Z 16 XE, 74kW, 100HP, 1598ccm

      VECTRA C 1.8 (2002-04 » ), mot. Z 18 XEL, 81kW, 110HP, 1796ccm

      VECTRA C 1.8 (2006-01 » ), mot. Z 18 XER, 103kW, 140HP, 1796ccm

      VECTRA C 1.8 16V (2002-04 » ), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      VECTRA C 1.9 CDTI (2004-04 » ), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      VECTRA C 1.9 CDTI (2004-04 » ), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      VECTRA C 1.9 CDTI (2005-10 » ), mot. Z 19 DT, 74kW, 100HP, 1910ccm

      VECTRA C 2.0 16V Turbo (2003-03 » ), mot. Z 20 NET, 129kW, 175HP, 1998ccm

      VECTRA C 2.0 DTI 16V (2002-04 » ), mot. Y 20 DTH, 74kW, 101HP, 1995ccm

      VECTRA C 2.2 16V (2002-04 » ), mot. Z 22 SE, 108kW, 147HP, 2198ccm

      VECTRA C 2.2 direct (2003-10 » ), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      VECTRA C 2.2 DTI 16V (2002-04 » ), mot. Y 22 DTR, 92kW, 125HP, 2172ccm

      VECTRA C 2.2 DTI 16V (2002-04 » 2004-12), mot. Y 22 DTR, 86kW, 117HP, 2172ccm

      VECTRA C 2.8 V6 Turbo (2005-08 » ), mot. Z 28 NEL, 169kW, 230HP, 2792ccm

      VECTRA C 2.8 V6 Turbo (2005-08 » ), mot. Z 28 NET, 188kW, 255HP, 2792ccm

      VECTRA C 2.8 V6 Turbo (2006-08 » ), mot. Z 28 NET, 184kW, 250HP, 2792ccm

      VECTRA C 2.8 V6 Turbo OPC (2006-09 » 2008-09), mot. Z 28 NET, 206kW, 280HP, 2792ccm

      VECTRA C 3.0 CDTI (2003-06 » ), mot. Y 30 DT, 130kW, 177HP, 2958ccm

      VECTRA C 3.0 CDTi (2005-08 » ), mot. Z 30 DT, 135kW, 184HP, 2958ccm

      VECTRA C 3.2 V6 (2002-08 » ), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

      VECTRA C GTS 1.6 (2005-08 » ), mot. Z 16 XE, 74kW, 100HP, 1598ccm

      VECTRA C GTS 1.6 (2006-01 » ), mot. Z 16 XEP, 77kW, 105HP, 1598ccm

      VECTRA C GTS 1.8 (2006-01 » ), mot. Z 18 XER, 103kW, 140HP, 1796ccm

      VECTRA C GTS 1.8 16V (2002-08 » ), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      VECTRA C GTS 1.8 16V (2002-08 » 2006-12), mot. Z 18 XEL, 81kW, 110HP, 1796ccm

      VECTRA C GTS 1.9 CDTI (2004-04 » ), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      VECTRA C GTS 1.9 CDTI (2004-04 » ), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      VECTRA C GTS 1.9 CDTI (2005-10 » ), mot. Z 19 DTL, 74kW, 100HP, 1910ccm

      VECTRA C GTS 2.0 16V Turbo (2003-03 » ), mot. Z 20 NET, 129kW, 175HP, 1998ccm

      VECTRA C GTS 2.0 DTI 16V (2002-08 » ), mot. Y 20 DTH, 74kW, 101HP, 1995ccm

      VECTRA C GTS 2.2 16V (2002-08 » ), mot. Z 22 SE, 108kW, 147HP, 2198ccm

      VECTRA C GTS 2.2 direct (2003-10 » ), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      VECTRA C GTS 2.2 DTI 16V (2002-08 » ), mot. Y 22 DTR, 92kW, 125HP, 2172ccm

      VECTRA C GTS 2.2 DTI 16V (2002-08 » 2008-06), mot. Y 22 DTR, 86kW, 117HP, 2172ccm

      VECTRA C GTS 2.8 V6 Turbo (2005-08 » ), mot. Z 28 NEL, 169kW, 230HP, 2792ccm

      VECTRA C GTS 2.8 V6 Turbo (2005-08 » ), mot. Z 28 NET, 188kW, 255HP, 2792ccm

      VECTRA C GTS 2.8 V6 Turbo (2006-08 » ), mot. Z 28 NET, 184kW, 250HP, 2792ccm

      VECTRA C GTS 2.8 V6 Turbo (2006-08 » ), mot. Z 28 NET, 206kW, 280HP, 2792ccm

      VECTRA C GTS 3.0 CDTI (2003-06 » ), mot. Y 30 DT, 130kW, 177HP, 2958ccm

      VECTRA C GTS 3.0 CDTi (2005-08 » ), mot. Z 30 DT, 135kW, 184HP, 2958ccm

      VECTRA C GTS 3.2 V6 (2002-08 » ), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

      VECTRA C kombi 1.6 (2006-01 » ), mot. Z 16 XEP, 77kW, 105HP, 1598ccm

      VECTRA C kombi 1.6 16V (2004-06 » ), mot. Z 16 XE, 74kW, 100HP, 1598ccm

      VECTRA C kombi 1.8 (2003-10 » ), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      VECTRA C kombi 1.8 (2006-01 » ), mot. Z 18 XER, 103kW, 140HP, 1796ccm

      VECTRA C kombi 1.9 CDTI (2004-04 » ), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      VECTRA C kombi 1.9 CDTI (2004-04 » ), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      VECTRA C kombi 1.9 CDTI (2005-10 » ), mot. Z 19 DTL, 74kW, 100HP, 1910ccm

      VECTRA C kombi 2.0 DTI (2003-10 » ), mot. Y 20 DTH, 74kW, 100HP, 1995ccm

      VECTRA C kombi 2.0 Turbo (2003-10 » ), mot. Z 20 NET, 129kW, 175HP, 1998ccm

      VECTRA C kombi 2.2 direct (2003-10 » ), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      VECTRA C kombi 2.2 DTI (2003-10 » ), mot. Y 22 DTR, 92kW, 125HP, 2172ccm

      VECTRA C kombi 2.2 DTI (2003-10 » 2008-06), mot. Y 22 DTR, 86kW, 117HP, 2172ccm

      VECTRA C kombi 2.8 V6 Turbo (2005-08 » ), mot. Z 28 NEL, 169kW, 230HP, 2792ccm

      VECTRA C kombi 2.8 V6 Turbo (2005-08 » ), mot. Z 28 NET, 188kW, 255HP, 2792ccm

      VECTRA C kombi 2.8 V6 Turbo (2007-01 » ), mot. Z 28 NET, 184kW, 250HP, 2792ccm

      VECTRA C kombi 2.8 V6 Turbo (2007-01 » ), mot. Z 28 NET, 206kW, 280HP, 2792ccm

      VECTRA C kombi 3.0 V6 CDTI (2003-10 » ), mot. Y 30 DT, 130kW, 177HP, 2958ccm

      VECTRA C kombi 3.0 V6 CDTI (2005-08 » ), mot. Z 30 DT, 135kW, 184HP, 2958ccm

      VECTRA C kombi 3.2 V6 (2003-10 » ), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

      SAAB

      9-3 (YS3F) 1,8t (2002-09 » 2015-02), mot. B207E, 110kW, 150HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 1,8t BioPower (2009-05 » 2015-02), mot. B207L, 129kW, 175HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 1.8 i (2004-01 » 2015-02), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      9-3 (YS3F) 1.9 TiD (2004-09 » 2015-02), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      9-3 (YS3F) 1.9 TiD (2004-09 » 2015-02), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      9-3 (YS3F) 1.9 TTiD (2007-12 » 2015-02), mot. A 19 DTR, 118kW, 160HP, 1910ccm

      9-3 (YS3F) 1.9 TTiD (2007-12 » 2015-02), mot. A 19 DTR, 96kW, 130HP, 1910ccm

      9-3 (YS3F) 1.9 TTiD (2007-12 » 2015-02), mot. A 19 DTR, Z 19 DTR, 132kW, 180HP, 1910ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t (2002-09 » 2015-02), mot. B207L, 129kW, 175HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t (2002-09 » 2015-02), mot. B207R, 154kW, 210HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t (2007-01 » 2015-02), mot. B207G, 120kW, 163HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t (2009-05 » 2015-02), mot. B207R, 177kW, 241HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t Bio Power (2007-01 » 2015-02), mot. B207H, 120kW, 163HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower (2002-09 » 2015-02), mot. B207R, 154kW, 210HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower (2007-01 » 2015-02), mot. B207L, 129kW, 175HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower (2007-06 » 2015-02), mot. B207R, 145kW, 197HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t BioPower (2009-05 » 2015-02), mot. B207M, 147kW, 200HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 t XWD (2007-01 » 2015-02), mot. B207G, 120kW, 163HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.0 Turbo XWD (2008-01 » 2015-02), mot. B207R, 154kW, 210HP, 1998ccm

      9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2005-03 » 2015-02), mot. LP9, 184kW, 250HP, 2792ccm

      9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2007-12 » 2015-02), mot. B284L, 188kW, 256HP, 2792ccm

      9-3 (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2008-04 » 2015-02), mot. B284L, 203kW, 276HP, 2792ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t (2003-08 » 2015-02), mot. B207E, 110kW, 150HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower (2007-01 » 2015-02), mot. B207E, 110kW, 150HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower (2007-01 » 2015-02), mot. B207L, 129kW, 175HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD (2006-01 » 2015-02), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD (2007-12 » 2015-02), mot. A 19 DTR, 118kW, 160HP, 1910ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD (2007-12 » 2015-02), mot. A 19 DTR, Z 19 DTR, 132kW, 180HP, 1910ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t (2003-08 » 2015-02), mot. B207L, 129kW, 175HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t (2003-08 » 2015-02), mot. B207R, 154kW, 210HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t (2011-01 » 2015-02), mot. B207G, 120kW, 163HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower (2007-01 » 2015-02), mot. B207L, 129kW, 175HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower (2007-06 » 2015-02), mot. B207M, 147kW, 200HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower (2011-01 » 2015-02), mot. B207H, 120kW, 163HP, 1998ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2006-02 » 2015-02), mot. LP9, 184kW, 250HP, 2792ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2007-12 » 2015-02), mot. B284L, 188kW, 256HP, 2792ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2009-02 » 2015-02), mot. B284R, 203kW, 276HP, 2792ccm

      9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2009-02 » 2015-02), mot. B284R, 206kW, 280HP, 2792ccm

      9-3 kombi (YS3F) 1.8 i (2005-03 » 2015-02), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      9-3 kombi (YS3F) 1.8t 2.0 (2005-03 » 2015-02), mot. B207E, 110kW, 150HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 1.9 TiD (2005-03 » 2015-02), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      9-3 kombi (YS3F) 1.9 TiD (2005-03 » 2015-02), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      9-3 kombi (YS3F) 1.9 TTiD (2007-12 » 2015-02), mot. A 19 DTR, 118kW, 160HP, 1910ccm

      9-3 kombi (YS3F) 1.9 TTiD (2007-12 » 2015-02), mot. A 19 DTR, 96kW, 130HP, 1910ccm

      9-3 kombi (YS3F) 1.9 TTiD (2007-12 » 2015-02), mot. Z 19 DTR, 132kW, 180HP, 1910ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t (2005-03 » 2015-02), mot. B207E, 110kW, 150HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t (2005-03 » 2015-02), mot. B207L, 129kW, 175HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t (2005-03 » 2015-02), mot. B207R, 154kW, 209HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t (2007-01 » 2015-02), mot. B207G, 120kW, 163HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t (2009-02 » 2015-02), mot. B207M, 147kW, 200HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t (2009-05 » 2015-02), mot. B207R, 177kW, 241HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t Bio Power (2009-02 » 2015-02), mot. B207M, 147kW, 200HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t BioPower (2007-01 » 2015-02), mot. B207E, 110kW, 150HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t BioPower (2007-01 » 2015-02), mot. B207L, 129kW, 175HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t BioPower (2007-06 » 2015-02), mot. B207R, 145kW, 197HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t BioPower (2011-01 » 2015-02), mot. B207H, 120kW, 163HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.0 t XWD (2007-01 » 2015-02), mot. B207G, 120kW, 163HP, 1998ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2005-03 » 2015-02), mot. LP9, 184kW, 250HP, 2792ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2007-12 » 2015-02), mot. B284L, 188kW, 256HP, 2792ccm

      9-3 kombi (YS3F) 2.8 Turbo V6 (2008-05 » 2015-02), mot. B284R, 203kW, 276HP, 2792ccm

      VAUXHALL

      SIGNUM 1.8 (2003-06 » 2005-07), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      SIGNUM 1.8 (2005-08 » 2008-05), mot. Z 18 XER, 103kW, 140HP, 1796ccm

      SIGNUM 1.9 CDTI (2004-04 » 2008-03), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      SIGNUM 1.9 CDTI 16V (2004-04 » 2008-03), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      SIGNUM 1.9 Turbo (2005-01 » 2008-05), mot. Z 19 DTL, 74kW, 101HP, 1910ccm

      SIGNUM 2.0 DTI (2003-05 » 2008-05), mot. Y 20 DTH, 74kW, 100HP, 1994ccm

      SIGNUM 2.0 i Turbo (2003-03 » 2008-10), mot. Z 20 NET, 129kW, 175HP, 1998ccm

      SIGNUM 2.2 DTI (2003-05 » 2008-05), mot. Y 22 DTR, 92kW, 125HP, 2172ccm

      SIGNUM 2.2 i (2003-05 » 2008-05), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      SIGNUM 2.8 V6 Turbo (2005-07 » 2008-05), mot. Z 28 NEL, 169kW, 230HP, 2792ccm

      SIGNUM 2.8 V6 Turbo (2007-05 » 2008-10), mot. Z 28 NET, 184kW, 250HP, 2792ccm

      SIGNUM 3.0 CDTi (2003-05 » 2008-05), mot. Y 30 DT, 130kW, 177HP, 2958ccm

      SIGNUM 3.0 V6 CDTI (2005-07 » 2008-06), mot. Z 30 DT, 135kW, 184HP, 2959ccm

      SIGNUM 3.2 V6 (2003-05 » 2008-05), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

      VECTRA Mk II (C) 1.8 (2006-01 » 2008-07), mot. Z 18 XER, 103kW, 140HP, 1796ccm

      VECTRA Mk II (C) 1.8 16V (2002-04 » 2008-07), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      VECTRA Mk II (C) 1.8 16V Dualfuel (2002-04 » 2008-07), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      VECTRA Mk II (C) 1.9 CDTI (2002-04 » 2008-09), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      VECTRA Mk II (C) 1.9 CDTI 16V (2004-04 » 2008-08), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      VECTRA Mk II (C) 2.0 16V Turbo (2000-01 » 2008-10), mot. Z 20 NET, 129kW, 175HP, 1998ccm

      VECTRA Mk II (C) 2.0 DTI 16V (2002-04 » 2008-10), mot. Y 20 DTH, 74kW, 101HP, 1995ccm

      VECTRA Mk II (C) 2.2 16V (2002-01 » 2008-10), mot. Z 22 SE, 108kW, 147HP, 2198ccm

      VECTRA Mk II (C) 2.2 direct (2002-01 » 2008-10), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      VECTRA Mk II (C) 2.2 DTI 16V (2002-04 » 2008-10), mot. Y 22 DTR, 92kW, 125HP, 2172ccm

      VECTRA Mk II (C) 3.0 CDTi (2005-08 » 2008-07), mot. Z 30 DT, 135kW, 184HP, 2958ccm

      VECTRA Mk II (C) 3.0 V6 CDTI (2003-06 » 2005-08), mot. Y 30 DT, 130kW, 177HP, 2958ccm

      VECTRA Mk II (C) 3.2 V6 (2003-06 » 2008-07), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 1.8 (2006-01 » 2008-07), mot. Z 18 XER, 103kW, 140HP, 1796ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 1.8 16V (2002-08 » 2008-07), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 1.8 16V Dualfuel (2002-08 » 2008-07), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 1.9 CDTI (2002-08 » 2008-07), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 1.9 CDTI 16V (2004-04 » 2008-07), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.0 16V Turbo (2003-03 » 2008-07), mot. Z 20 NET, 129kW, 175HP, 1998ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.0 DTI 16V (2002-08 » 2008-07), mot. Y 20 DTH, 74kW, 101HP, 1995ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.2 16V (2002-08 » 2008-07), mot. Z 22 SE, 108kW, 147HP, 2198ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.2 direct (2003-10 » 2005-08), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.2 DTI 16V (2002-08 » 2008-07), mot. Y 22 DTR, 92kW, 125HP, 2172ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.8 V6 Turbo (2005-08 » 2008-07), mot. Z 28 NEL, 169kW, 230HP, 2792ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.8 V6 Turbo (2005-08 » 2008-07), mot. Z 28 NET, 188kW, 255HP, 2792ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.8 V6 Turbo (2006-08 » 2008-07), mot. Z 28 NET, 184kW, 250HP, 2792ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 2.8 V6 Turbo (2006-08 » 2008-07), mot. Z 28 NET, 206kW, 280HP, 2792ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 3.0 CDTi (2005-08 » 2008-07), mot. Z 30 DT, 135kW, 184HP, 2958ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 3.0 V6 CDTI (2003-06 » 2005-08), mot. Y 30 DT, 130kW, 177HP, 2958ccm

      VECTRA Mk II (C) GTS 3.2 V6 (2002-08 » 2008-07), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 1.8 (2006-01 » 2008-07), mot. Z 18 XER, 103kW, 140HP, 1796ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 1.8 16V (2003-10 » 2005-08), mot. Z 18 XE, 90kW, 122HP, 1796ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 1.9 CDTI (2004-04 » 2008-07), mot. Z 19 DT, 88kW, 120HP, 1910ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 1.9 CDTI 16V (2004-04 » 2008-07), mot. Z 19 DTH, 110kW, 150HP, 1910ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 2.0 16V Turbo (2003-10 » 2008-07), mot. Z 20 NET, 129kW, 175HP, 1998ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 2.0 DTI 16V (2003-10 » 2008-07), mot. Y 20 DTH, 74kW, 101HP, 1995ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 2.2 direct (2003-10 » 2008-07), mot. Z 22 YH, 114kW, 155HP, 2198ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 2.2 DTI 16V (2003-10 » 2008-07), mot. Y 22 DTR, 92kW, 125HP, 2172ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 2.8 V6 Turbo (2005-08 » 2008-07), mot. Z 28 NEL, 169kW, 230HP, 2792ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 2.8 V6 Turbo (2006-08 » 2008-07), mot. Z 28 NET, 188kW, 255HP, 2792ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 2.8 V6 Turbo (2006-10 » 2008-07), mot. Z 28 NET, 206kW, 280HP, 2792ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 3.0 CDTi (2005-08 » 2008-07), mot. Z 30 DT, 135kW, 184HP, 2958ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 3.0 V6 CDTI (2003-10 » 2005-08), mot. Y 30 DT, 130kW, 177HP, 2958ccm

      VECTRA Mk II (C) kombi 3.2 V6 (2003-10 » 2005-08), mot. Z 32 SE, 155kW, 211HP, 3175ccm

       

      Dane techniczne

      EAN Tak

      Opinie o produkcie (0)

      do góry
      Sklep jest w trybie podglądu
      Pokaż pełną wersję strony
      Sklep internetowy Shoper.pl